/// 22.02.2022

Для учителів, які будуть працювати у 5 класах НУШ

Пропонуємо ще одну зустріч з авторами модельних програм та підручників для 5 класів НУШ.  24 лютого 2022 року о 16.30 відбудеться зустріч з Т.В. Коршевнюк та О.Г. Ярошенко.

Зустріч відбудеться  за посиланням meet.google.com/vfj-fekc-zoa

Вебінар для учителів які будуть викладати у 5 класі НУШ

Шановні освітяни!

Запрошуємо вас, 22 лютого 2022 року о 16:00  на онлайн-практикум «Особливості викладання інтегрованих курсів в 5 класі Нової української школи: «Здоров’я, безпека та добробут» та «Довкілля».

У наш час технології та освіта сплетені досить тісно, практично у кожного вчителя є свої улюблені технологічні інструменти, які він використовує у своїй роботі і які дозволяють йому дістати увагу учнів під час цікавих, захоплюючих шкільних занять.

Поговоримо про те, як:

впровадити та реалізувати у класі освітні інструменти (підручники, НМК, платформи), що наразі пропонуються реформою освіти;

мотивувати та заохотити дітей до навчання;

урахувати особливості викладання інтегрованих курсів в Новій українській школі;

Онлайн-практикум є чудовою можливістю поспілкуватися з експертами в режимі онлайн, обговорити найбільш актуальні питання та продуктивно провести час у колі однодумців.

Окрім цього, це шанс віднайти професійне натхнення та мотивацію, а також запозичити найцікавіші ідеї для своїх уроків.

Модератор: Філоненко Ірина Олександрівна, старший викладач Кафедри природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Спікери:

«Довкілля» інтегрований курс. Що це таке і навіщо українській школі інтегрований курс?

Олексій Григорович, кандидат хімічних наук, учитель-методист, відмінник освіти України, співавтор підручника «Довкілля»

Проєкт «Здоров’я, безпека та добробут»: про смисли як складову майбуття

Вікторія Круглова, провідний редактор видавництва «Ранок», тренер НУШ, просвітниця, журналістка, телеведуча

Кожен зареєстрований учасник, котрий був присутній на вебінарі, отримає електронну версію сертифіката із зазначенням кількості прослуханих годин. Для отримання сертифіката заповніть, будь ласка, цю гугл-форму.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc2zYrviVaNpnLtFSwlICXR9Ju-TH1q01HPsaei7o91XATBhw/viewform

Приєднатись до трансляції

https://us06web.zoom.us/j/82883009719?pwd=RG0wcmp0VkIzOUU0bHBPNGtxSTRtZz09

Відбірково-тренувальні збори

21 лютого 2022 року розпочинаються відбірково-тренувальні збори на IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Уся інформація надходить безпосередньо учасникам на електронні пошти та/або вайбер.

IІІ дистанційна Всеукраїнська хімічна олімпіада

Шановні олімпійці!
Запрошуємо вас взяти участь в IІІ дистанційній Всеукраїнській хімічній олімпіаді, 2022 (далі «Олімпіада»). Ця Олімпіада не є заміною Всеукраїнської олімпіади з хімії. Вона підготовлена членами журі Всеукраїнської хімічної олімпіади та волонтерами на суспільних засадах. Результати Олімпіади учасників 11-го класу будуть враховані при підготовці команди країни для участі в міжнародних змаганнях. Результати Олімпіади не можуть бути враховані в якості додаткових рейтингових балів при вступі до українських ВНЗ.
Олімпіада відбудеться в декілька (в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні) турів. Завдання Олімпіади будуть складатися окремо для учасників 8-го, 9-го, 10-го та 11-го класів.
Перший тур Олімпіади буде проходити в заочному форматі (реєстрація учасників починається з 07 лютого 2022 року, завдання будуть оприлюднені орієнтовно 20 лютого 2022 року, розв’язки будуть прийматися до кінця дня 04 березня 2022 року).
Учасником першого туру Олімпіади може будь-який учень навчальних закладів середньої освіти України, який станом на дату оприлюднення завдань першого туру навчається в класі, який не старший за клас в якому він бере участь в Олімпіаді.
За індивідуальними результатами першого туру буде визначено склад учасників другого туру Олімпіади. Другий тур Олімпіади пройде протягом весни 2022-го року. Формат, час та місце проведення другого туру Олімпіади буде залежати від епідеміологічної ситуації в Україні, про що учасникам буде повідомлене окремо.
Для участі в Олімпіаді вам потрібно пройти реєстрацію в гугл-формі: https://forms.gle/J9oijXyo1t1LUdXr9
Реєстрація відкрита до 24:00, 19 лютого 2021 року.
Оскільки ми вважаємо, що Олімпіада націлена на тренування ваших олімпійських здібностей, просимо вас дотримуватися олімпійських правил “fair play”. Тоді отримані результати дозволять в першу чергу вам самим з’ясувати ваш олімпійський рівень і готовність до виступу на майбутніх змаганнях.
Будь-які питання під час заповнення гугл-форми ви можете надсилати на адресу: enamine.olymp@gmail.com