Вебінар для учителів які будуть викладати у 5 класі НУШ

Шановні освітяни!

Запрошуємо вас, 22 лютого 2022 року о 16:00  на онлайн-практикум «Особливості викладання інтегрованих курсів в 5 класі Нової української школи: «Здоров’я, безпека та добробут» та «Довкілля».

У наш час технології та освіта сплетені досить тісно, практично у кожного вчителя є свої улюблені технологічні інструменти, які він використовує у своїй роботі і які дозволяють йому дістати увагу учнів під час цікавих, захоплюючих шкільних занять.

Поговоримо про те, як:

впровадити та реалізувати у класі освітні інструменти (підручники, НМК, платформи), що наразі пропонуються реформою освіти;

мотивувати та заохотити дітей до навчання;

урахувати особливості викладання інтегрованих курсів в Новій українській школі;

Онлайн-практикум є чудовою можливістю поспілкуватися з експертами в режимі онлайн, обговорити найбільш актуальні питання та продуктивно провести час у колі однодумців.

Окрім цього, це шанс віднайти професійне натхнення та мотивацію, а також запозичити найцікавіші ідеї для своїх уроків.

Модератор: Філоненко Ірина Олександрівна, старший викладач Кафедри природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Спікери:

«Довкілля» інтегрований курс. Що це таке і навіщо українській школі інтегрований курс?

Олексій Григорович, кандидат хімічних наук, учитель-методист, відмінник освіти України, співавтор підручника «Довкілля»

Проєкт «Здоров’я, безпека та добробут»: про смисли як складову майбуття

Вікторія Круглова, провідний редактор видавництва «Ранок», тренер НУШ, просвітниця, журналістка, телеведуча

Кожен зареєстрований учасник, котрий був присутній на вебінарі, отримає електронну версію сертифіката із зазначенням кількості прослуханих годин. Для отримання сертифіката заповніть, будь ласка, цю гугл-форму.

Приєднатись до трансляції