Серпнева зустріч вчителів хімії

22 серпня відбулася серпнева зустріч вчителів хімії. Дякую школі 53 та її директорці Вікторії Шпильовій за гостинність та комфортні умови. Мова йшла про якість хімічної освіти в умовах воєнного часу. Пані Вікторія говорила про якість роботи вчителя, необхідність зростати професійно навіть у такий складний час. Доцент кафедри природничо-математичної освіти та технологій Ярослав Якунін акцентував на STEM-проектах, організації дистанційного та змішаного навчання. Дякую колегам Наталії Вовкотруб, Ларисі Коломієць, Олексію Голованю, які, поділилися своїми “фішками”, думками про те, як не втратити у навчанні дітей. Цілком згодна з Олексієм, що дуже важливо не втратити учнів, які й сьогодні показують високий результат, які цікавляться хімією, які будуть визначати майбутнє України. Насамкінець Ніна Степура розповіла колегам, як зберегти свої ресурси попри щоденні стреси. Учителі із задоволенням витягли з чарівних мішечків побажання на наступний рік. Дякую усім учасникам, бажаю здоров’я, наснаги, миру та перемоги.

Матеріали до виступів

Філоненко І.О.

Шпильової В.В.

Вовкотруб Н.Е.

Коломієць Л.П.

Головань О.В.

Ютуб-канал “Хімія. Урок за 5 хвилин” (Якунін Я.Ю.)

Ютуб-канал “Уроки хімії” (Вовкотруб Н.Е.)