ІV дистанційна Всеукраїнська хімічна олімпіада 2023

Шановні олімпійці!
РЕЄСТРАЦІЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!!!
Запрошуємо вас взяти участь в IV дистанційній Всеукраїнській хімічній олімпіаді, 2023 (далі «Олімпіада»). Ця Олімпіада не є заміною Всеукраїнської олімпіади з хімії. Вона підготовлена членами журі Всеукраїнської хімічної олімпіади та волонтерами на суспільних засадах. Результати Олімпіади учасників 11-го класу будуть враховані при підготовці команди країни для участі в міжнародних змаганнях. Результати Олімпіади не можуть бути враховані в якості додаткових рейтингових балів при вступі до українських ВНЗ.
Олімпіада відбудеться у 2 тури (заочний та очний/дистанційний). Завдання Олімпіади будуть складатися окремо для учасників 8-го, 9-го, 10-го та 11-го класів.
Заочний тур Олімпіади буде проходити в заочному форматі (реєстрація учасників починається з 20 грудня 2022 року та закінчиться за три дні до розсилання завдань). Завдання будуть розіслані орієнтовно 20 лютого 2023 року, розв’язки будуть прийматися до кінця дня 18 березня 2023 року).
Учасником першого туру Олімпіади може будь-який учень навчальних закладів середньої освіти України, який станом на дату реєстрації навчається в класі, який не старший за клас в якому він бере участь в Олімпіаді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*